Masturbace za domácí úkol

sobota 14. listopad 2009 14:25

Tak jsem se včera dočetl, že ve Španělsku rozjíždějí na školách novou kampaň. Děti se mají učit masturbovat. Tato osvícená činnost je samozřejmě financována z fondů Evropské Unie, takže i zabedněnci jako já, konečně chápou proč se bez této organizace neobejdeme.

Zpátečnické kruhy, kterých je v katolickém Španělsku dost, samozřejmě nechápou a protestují. Odpověď organizátorů je ovšem odzbrojující..: "DĚTI SE MUSÍ NAUČIT UVĚDOMOVAT SI SVŮJ GENDER"! Ano prosím, čtete správně. Ta věta je autentická, opsal jsem ji doslova. "UVĚDOMOVAT SI SVŮJ GENDER". Svatá panno Hostýnská, čeho jsem se to dožil?! Orwelův newspeak je tady.

Už vidím ty situace: "Pepíčku učíš se?", ptá se matka přes dveře dětského pokoje. "Ano maminko, dělám zrovna domácí úkol"… A dialog pokračuje mezi rodiči: "Co ten náš kluk, že taky nejde ven?", stará se tatínek. "Ále pořád si teď uvědomuje svůj gender." odpovídá maminka. "A co to vůbec je?", ptá se zase tatínek. "Nevím, ale jsem ráda že ho konečně něco baví", ulevuje si maminka…

Ba ne, děti se samozřejmě nenaučí nic, co by už sami dobře neznali. Přesto a nebo právě proto se mi zdá neuvěřitelné, čím se dnes různé příživnické organizace na západě zabývají. Většina mých článků varuje před islamizací Evropy. Někdy si ale říkám, že se vážně těším, až to muslimové vezmou do ruky a těmto pokrokovým sociálním inženýrům nakopou jejich gender zadky.
Oto Jurnečka

Oto Jurnečka

Oto Jurnečka

To co píšu, má vždy vztah ke společnosti a politice. To znamená, že mohu psát prakticky o čemkoli.

Formulování myšlenek je pro mne taková psychohygiena. Názory mám politicky nekorektní, ale neuchyluji se k neslušnosti, atd. Co mě na dnešní mediální a politické scéně vadí asi nejvíce je argumentace "ad hominem" a celková "nevěcnost". Obojímu se snažím vyhýbat.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Oblíbené blogy